Начало > Полезно, Програма > Шампионска Лига Програма сезон 2010 / 2011

Шампионска Лига Програма сезон 2010 / 2011


Това е програмата на Шампионска Лига за сезон 2010 / 2011, като тук ще намерите всички резултати от изиграните мачове до момента както и датите за предстоящите двубои. Както знаете, Шампионската Лига има нов формат от миналият сезон и повече за него може да прочетете в тази статия: Шампионска Лига Формат

Ето и програмата на Шампионска лига, сезон 2011/2012.

График на етапите в турнира може да видите по-долу:

Финал – 28 Май 2011

Отбор
Резултат

Отбор

Барселона
3 - 1

Манчестър Юнайтед


Полуфинали – 26 Април – 4 Май 2011
Отбор
Резултат

Отбор

Шалке 04
1-6
(1-4, 0-2)

Манчестър Юнайтед

Реал Мадрид
1-3
(1-1, 0-2)

Барселона


Четвъртфинали – 5 – 13 Април 2011
Отбор
Резултат

Отбор

Реал Мадрид
5-0
(1-0, 4-0)

Тотнъм

Челси
1-3
(1-2,0-1)

Манчестър Юнайтед

Барселона
6-1
(1-0, 5-1)

Шахтьор Донецк

Интер
3-7
(1-2, 2-5)

Шалке 04


Осминафинали – 15 Февруари – 16 Март 2011
Отбор
Резултат

Отбор

Милан
0-1
(0-0, 0-1)

Тотнъм

Валенсия
2-4
(1-3, 1-1)

Шалке 04

Рома
2-6
(0-3, 2-3)

Шахтьор

Арсенал
3-4
(1-3, 2-1)

Барселона

Копенхаген
0-2
(0-0, 0-2)

Челси

Лион
1-4
(0-3, 1-1)

Реал Мадрид

Олимпик Марсилия
1-2
(1-2, 0-0)

Манчестър Юнайтед

Интер
3-3
(3-2, 0-1)

Байерн Мюнхен


Групова фаза – 14 Септември – 8 Декември 2010

  • Група A – Интер, Вердер Бремен, Тотнъм, Твенте
  • Група B – Лион, Бенфика, Шалке 04, Апоел Тел Авив
  • Група C – Манчестър Юнайтед, Валенсия, Рейнджърс, Бурсаспор
  • Група D – Барселона, Панатинайкос, Копенхаген, Рубин Казан
  • Група E – Байерн Мюнхен, Рома, Базел, Клуж
  • Група F – Челси, Олимпик Марсилия, Спартак Москва, Жилина
  • Група G – Милан, Реал Мадрид, Аякс, Оксер
  • Група H – Арсенал, Шахтьор Донецк, Спортинг Брага, Партизан

ГРУПА A

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1Tottenham Hotspur FC Тотнъм63211811711
2FC Internazionale Milano Интер63121211110
3FC Twente Твенте6132911-26
4SV Werder Bremen Вердер6123612-65

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
14/09/201021:45FC Twente Твенте
2 - 2
FC Internazionale Milano Интер
14/09/201021:45SV Werder Bremen Вердер
2 - 2
Tottenham Hotspur FC Тотнъм
29/09/201021:45Tottenham Hotspur FC Тотнъм
4 - 1
FC Twente Твенте
29/09/201021:45FC Internazionale Milano Интер
4 - 0
SV Werder Bremen Вердер
20/10/201021:45FC Internazionale Milano Интер
4 - 3
Tottenham Hotspur FC Тотнъм
20/10/201021:45FC Twente Твенте
1 - 1
SV Werder Bremen Вердер
02/11/201021:45Tottenham Hotspur FC Тотнъм
3 - 1
FC Internazionale Milano Интер
02/11/201021:45SV Werder Bremen Вердер
0 - 2
FC Twente Твенте
24/11/201021:45FC Internazionale Milano Интер
1 - 0
FC Twente Твенте
24/11/201021:45Tottenham Hotspur FC Тотнъм
3 - 0
SV Werder Bremen Вердер
07/12/201021:45FC Twente Твенте
3 - 3
Tottenham Hotspur FC Тотнъм
07/12/201021:45SV Werder Bremen Вердер
3 - 0
FC Internazionale Milano Интер

ГРУПА B

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1FC Schalke 04 Шалке 046411103713
2Olympique Lyonnais Лион63121110210
3SL Benfica Бенфика6204712-56
4Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив6123710-35

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
14/09/201021:45Olympique Lyonnais Лион
1 - 0
FC Schalke 04 Шалке 04
14/09/201021:45SL Benfica Бенфика
2 - 0
Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив
29/09/201021:45Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив
1 - 3
Olympique Lyonnais Лион
29/09/201021:45FC Schalke 04 Шалке 04
2 - 0
SL Benfica Бенфика
20/10/201021:45FC Schalke 04 Шалке 04
3 - 1
Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив
20/10/201021:45Olympique Lyonnais Лион
2 - 0
SL Benfica Бенфика
02/11/201021:45Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив
0 - 0
FC Schalke 04 Шалке 04
02/11/201021:45SL Benfica Бенфика
4 - 3
Olympique Lyonnais Лион
24/11/201021:45FC Schalke 04 Шалке 04
3 - 0
Olympique Lyonnais Лион
24/11/201021:45Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив
3 - 0
SL Benfica Бенфика
07/12/201021:45Olympique Lyonnais Лион
2 - 2
Hapoel Tel-Aviv FC А. Тел Авив
07/12/201021:45SL Benfica Бенфика
1 - 2
FC Schalke 04 Шалке 04

ГРУПА C

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1Manchester United FC Манчестър Юнайтед642070714
2Valencia CF Валенсия63211541111
3Rangers FC Рейнджърс613236-36
4Bursaspor Бурсаспор6015216-141

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
14/09/201021:45Manchester United FC Манчестър Юнайтед
0 - 0
Rangers FC Рейнджърс
14/09/201021:45Bursaspor Бурсаспор
0 - 4
Valencia CF Валенсия
29/09/201021:45Valencia CF Валенсия
0 - 1
Manchester United FC Манчестър Юнайтед
29/09/201021:45Rangers FC Рейнджърс
1 - 0
Bursaspor Бурсаспор
20/10/201021:45Rangers FC Рейнджърс
1 - 1
Valencia CF Валенсия
20/10/201021:45Manchester United FC Манчестър Юнайтед
1 - 0
Bursaspor Бурсаспор
02/11/201021:45Valencia CF Валенсия
3 - 0
Rangers FC Рейнджърс
02/11/201021:45Bursaspor Бурсаспор
0 - 3
Manchester United FC Манчестър Юнайтед
24/11/201021:45Rangers FC Рейнджърс
0 - 1
Manchester United FC Манчестър Юнайтед
24/11/201021:45Valencia CF Валенсия
6 - 1
Bursaspor Бурсаспор
07/12/201021:45Manchester United FC Манчестър Юнайтед
1 - 1
Valencia CF Валенсия
07/12/201021:45Bursaspor Бурсаспор
1 - 1
Rangers FC Рейнджърс

ГРУПА D

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1FC Barcelona Барселона64201431114
2FC København Копенхаген631275210
3FC Rubin Kazan Рубин Казан613224-26
4Panathinaikos FC Панатинайкос7024213-112

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
14/09/201021:45FC Barcelona Барселона
5 - 1
Panathinaikos FC Панатинайкос
14/09/201021:45FC København Копенхаген
1 - 0
FC Rubin Kazan Рубин Казан
29/09/201021:45FC Rubin Kazan Рубин Казан
1 - 1
FC Barcelona Барселона
29/09/201021:45Panathinaikos FC Панатинайкос
0 - 2
FC København Копенхаген
20/10/201021:45Panathinaikos FC Панатинайкос
0 - 0
FC Rubin Kazan Рубин Казан
20/10/201021:45FC Barcelona Барселона
2 - 0
FC København Копенхаген
02/11/201021:45FC Rubin Kazan Рубин Казан
0 - 0
Panathinaikos FC Панатинайкос
02/11/201021:45FC København Копенхаген
1 - 1
FC Barcelona Барселона
24/11/201021:45Panathinaikos FC Панатинайкос
0 - 3
FC Barcelona Барселона
24/11/201021:45FC Rubin Kazan Рубин Казан
1 - 0
FC København Копенхаген
07/12/201021:45FC Barcelona Барселона
2 - 0
FC Rubin Kazan Рубин Казан
07/12/201021:45FC København Копенхаген
3 - 1
Panathinaikos FC Панатинайкос

ГРУПА E

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1FC Bayern München Байерн Мюнхен65011661015
2AS Roma Рома63121011-110
3FC Basel 1893 Базел6204811-36
4CFR 1907 Cluj Клуж6114612-64

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
15/09/201021:45FC Bayern München Байерн Мюнхен
2 - 0
AS Roma Рома
15/09/201021:45CFR 1907 Cluj Клуж
2 - 1
FC Basel 1893 Базел
28/09/201021:45FC Basel 1893 Базел
1 - 2
FC Bayern München Байерн Мюнхен
28/09/201021:45AS Roma Рома
2 - 1
CFR 1907 Cluj Клуж
19/10/201021:45AS Roma Рома
1 - 3
FC Basel 1893 Базел
19/10/201021:45FC Bayern München Байерн Мюнхен
3 - 2
CFR 1907 Cluj Клуж
03/11/201021:45FC Basel 1893 Базел
2 - 3
AS Roma Рома
03/11/201021:45CFR 1907 Cluj Клуж
0 - 4
FC Bayern München Байерн Мюнхен
23/11/201021:45AS Roma Рома
3 - 2
FC Bayern München Байерн Мюнхен
23/11/201021:45FC Basel 1893 Базел
1 - 0
CFR 1907 Cluj Клуж
08/12/201021:45FC Bayern München Байерн Мюнхен
3 - 0
FC Basel 1893 Базел
08/12/201021:45CFR 1907 Cluj Клуж
1 - 1
AS Roma Рома

ГРУПА F

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1Chelsea FC Челси65011441115
2Olympique de Marseille Марсилия6402123912
3FC Spartak Moskva Спартак Москва6303710-39
4MŠK Žilina Жилина6006319-160

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
15/09/201021:45Olympique de Marseille Марсилия
0 - 1
FC Spartak Moskva Спартак Москва
15/09/201021:45MŠK Žilina Жилина
1 - 4
Chelsea FC Челси
28/09/201021:45Chelsea FC Челси
2 - 0
Olympique de Marseille Марсилия
28/09/201021:45FC Spartak Moskva Спартак Москва
3 - 0
MŠK Žilina Жилина
19/10/201021:45FC Spartak Moskva Спартак Москва
0 - 2
Chelsea FC Челси
19/10/201021:45Olympique de Marseille Марсилия
1 - 0
MŠK Žilina Жилина
03/11/201021:45Chelsea FC Челси
4 - 1
FC Spartak Moskva Спартак Москва
03/11/201021:45MŠK Žilina Жилина
0 - 7
Olympique de Marseille Марсилия
23/11/201021:45FC Spartak Moskva Спартак Москва
0 - 3
Olympique de Marseille Марсилия
23/11/201021:45Chelsea FC Челси
2 - 1
MŠK Žilina Жилина
08/12/201021:45Olympique de Marseille Марсилия
1 - 0
Chelsea FC Челси
08/12/201021:45MŠK Žilina Жилина
1 - 2
FC Spartak Moskva Спартак Москва

ГРУПА G

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1Real Madrid CF Реал Мадрид65101521316
2AC Milan Милан62227708
3AFC Ajax Аякс6213610-47
4AJ Auxerre Оксер6105312-93

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
15/09/201021:45Real Madrid CF Реал Мадрид
2 - 0
AFC Ajax Аякс
15/09/201021:45AC Milan Милан
2 - 0
AJ Auxerre Оксер
28/09/201021:45AJ Auxerre Оксер
0 - 1
Real Madrid CF Реал Мадрид
28/09/201021:45AFC Ajax Аякс
1 - 1
AC Milan Милан
19/10/201021:45AFC Ajax Аякс
2 - 1
AJ Auxerre Оксер
19/10/201021:45Real Madrid CF Реал Мадрид
2 - 0
AC Milan Милан
03/11/201021:45AJ Auxerre Оксер
2 - 1
AFC Ajax Аякс
03/11/201021:45AC Milan Милан
2 - 2
Real Madrid CF Реал Мадрид
23/11/201021:45AFC Ajax Аякс
0 - 4
Real Madrid CF Реал Мадрид
23/11/201021:45AJ Auxerre Оксер
0 - 2
AC Milan Милан
08/12/201021:45Real Madrid CF Реал Мадрид
4 - 0
AJ Auxerre Оксер
08/12/201021:45AC Milan Милан
0 - 2
AFC Ajax Аякс

ГРУПА H

ОтбориМПРЗОГДГ+/-Т
1FC Shakhtar Donetsk Шахтьор6501126615
2Arsenal FC Арсенал64021871112
3SC Braga Брага6303511-69
4FK Partizan Партизан6006213-110

Програма на мачовете:

ДатаЧасРезултат
15/09/201021:45Arsenal FC Арсенал
6 - 0
SC Braga Брага
15/09/201021:45FC Shakhtar Donetsk Шахтьор
1 - 0
FK Partizan Партизан
28/09/201021:45FK Partizan Партизан
1 - 3
Arsenal FC Арсенал
28/09/201021:45SC Braga Брага
0 - 3
FC Shakhtar Donetsk Шахтьор
19/10/201021:45SC Braga Брага
2 - 0
FK Partizan Партизан
19/10/201021:45Arsenal FC Арсенал
5 - 1
FC Shakhtar Donetsk Шахтьор
03/11/201021:45FK Partizan Партизан
0 - 1
SC Braga Брага
03/11/201021:45FC Shakhtar Donetsk Шахтьор
2 - 1
Arsenal FC Арсенал
23/11/201021:45SC Braga Брага
2 - 0
Arsenal FC Арсенал
23/11/201021:45FK Partizan Партизан
0 - 3
FC Shakhtar Donetsk Шахтьор
08/12/201021:45Arsenal FC Арсенал
3 - 1
FK Partizan Партизан
08/12/201021:45FC Shakhtar Donetsk Шахтьор
2 - 0
SC Braga Брага

Четвърти квалификационен кръг (плейофи) – 17 – 25 Август 2010

Отбор
Резултат

Отбор

Залцбург
3-4
(2-3, 1-1)

Апоел Тел Авив

Розенборг
2-2
(2-1, 0-1)

Копенхаген

Базел
4-0
(1-0, 3-0)

Шериф Тираспол

Спарта Прага
0-3
(0-2, 0-1)

Жилина

Партизан
4-4
3-2 след дузпи
(2-2, 2-2)

Андерлехт

Йънг Бойс
3-6
(3-2, 0-4)

Тотнъм

Спортинг Брага
5-3
(1-0, 4-3)

Севиля

Вердер Бремен
5-4 AET
(3-1, 2-3)

Сампдория

Зенит
1-2
(1-0, 0-2)

Оксер

Динамо Киев
2-3
(1-1, 1-2)

Аякс

Трети квалификационен кръг – 27 Юли – 4 Август 2010

Отбор
Резултат

Отбор

Спарта Прага
2-0
(1-0, 1-0)

Лех

Актобе
2-3
(1-3, 1-0)

Апоел Тел-Авив

Дебрецен
1-5
(1-3, 0-2)

Базел

АИК
0-4
(0-3, 0-1)

Розенборг

Партизан
5-1
(2-1, 3-0)

ХИК Хелзинки

БАТЕ Борисов
2-3
(2-3, 0-0)

ФК Копенхаген

Oмония
2-5
(1-4, 1-1)

Залцбург

Шериф
2-2
6-5 след дузпи
(1-1, 1-1)

Динамо Загреб

ЛИТЕКС
2-4
(1-3, 1-1)

Жилина

Динамо Киев
6-1
(3-1, 3-0)

Гент

Унирея
0-1
(0-1, 0-0)

Зенит

Дъ Ню Сейнтс
1-6
(0-3, 1-3)

Андерлехт

Йънг Бойс
3-2
(1-0, 2-2)

Фенербахче

Аякс
4-4
(3-3, 1-1)

ПАОК

Спортинг Брага
4-2
(1-2, 3-0)

Селтик

Втори квалификационен кръг – 13 – 22 Юли 2010

Отбор
Резултат

Отбор

Интер Баку
1-1
8-9 след дузпи
(1-0, 0-1)

Лех

Металургс
0-5
(0-2, 0-3)

Спарта Прага

Левадиа
3-4
(2-3, 1-1)

Дебрецен

Биркиркара
1-3
(0-3, 1-0)

Жилина

Залцбург
5-1
(0-1, 5-0)

ХБ Торсхаун

ЛИТЕКС
5-0
(4-0, 1-0)

Рудар

Омониа
5-0
(2-0, 3-0)

Ренова

АИК
1-0
(0-0, 1-0)

Йенезе

Апоел Тел-Авив
6-0
(1-0, 5-0)

Железничар

Динамо Загреб
5-4
(0-3, 5-1)

Копер

Бохемианс
1-4
(0-4, 1-0)

Дъ Ню Сейнтс

Актобе
3-1
(1-1, 2-0)

Олимпи Рустави

БАТЕ Борисов
6-1
(1-0, 5-1)

Хафнарфьордур

Екранас
1-2 AET
(0-2, 1-0)

ХИК Хелзинки

Шериф
3-2
(0-1, 3-1)

Динамо Тирана

Партизан
4-1
(1-0, 3-1)

Пюник

Линфийлд
0-2
(0-2, 0-0)

Розенборг

Първи квалификационен кръг – 29 Юни – 7 Юли 2010

Отбор
Резултат

Отбор

Саната Колома
3-7
(0-3, 3-4)

Биркиркара

Тре Фиори
1-7
(0-3, 1-4)

Рудар

  1. Симеон Ватрачки
    25 октомври, 2010 в 18:24 | #1

    Кой ще обнови страницата с новите резултати? Или зарязахте това?

  2. 25 октомври, 2010 в 18:32 | #2

    Нищо не е зарязано. До няколко часа ще бъдат обновени, както резултатите и класиранията в Шампионската Лига, така и тези в Лига Европа.

  3. manol petrov
    3 декември, 2010 в 18:09 | #3

    ama q opravete Grupa A..che tothem igrae dva pati na 24.11.2010…trqbva da e twente :)

  4. 3 декември, 2010 в 18:13 | #4

    Приемам забележката, при ъпдейта на резултатите и класиранията (тази вечер) ще бъде оправено.

  5. 5 януари, 2011 в 21:45 | #5

    А новите кога ще излязат?

  1. 13 юли, 2010 в 17:18 | #1
  2. 13 юли, 2010 в 17:21 | #2
  3. 13 юли, 2010 в 17:22 | #3
  4. 14 юли, 2010 в 19:29 | #4
  5. 23 юли, 2010 в 16:44 | #5
  6. 14 август, 2010 в 14:14 | #6
  7. 26 август, 2010 в 18:58 | #7
  8. 6 септември, 2010 в 15:32 | #8
  9. 22 септември, 2010 в 15:11 | #9
  10. 18 декември, 2010 в 15:57 | #10